ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЄЮ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

З метою запобігання засмічення внутрішньо-будинкової каналізаційної мережі, що призводить до виникнення аварійної ситуації та витоку стояків в підвальних приміщеннях, просимо Вас суворо дотримуватися Правил користування каналізацією, а саме:

  • Утримувати в чистоті сантехнічні прилади (унітази, раковини, умивальники).
  • Не допускати пошкоджень приладів і арматури, встановлених в квартирі.
  • Не виливати в унітази, умивальники легкозаймисті рідини та кислоти.
  • Не викидати в унітази харчові відходи, ганчірки, скло, металеві і дерев’яні предмети, солому, кістки, засоби особистої гігієни, памперси, пісок, будівельне сміття, поліетиленові пакети.
  • Не користуватися санітарними приладами у випадку засмічення каналізаційної мережі.

Негайно повідомити управителя будинку ПП "Східний масив" за телефоном 24-36-07 (диспетчерська служба) про всі недоліки, які виникли в каналізаційній системі.

Оберігати санітарні прилади і відкриті прокладені каналізаційні трубопроводи від ударів, механічних навантажень.
Оберігати пластмасові труби (поліетиленові каналізаційні стояки) від дії низьких температур, механічних навантажень, ударів, подряпин.
Для очистки зовнішньої поверхні пластмасової труби користуватися м’якою вологою ганчіркою, категорично забороняється застосовувати металеві щітки.

При засміченні поліетиленових каналізаційних труб забороняється користуватися стальним дротом, пластмасові труби прочищають куском поліетиленової труби діаметром до 25мм, або твердим гумовим шлангом.


Файли Cookie
Сайт ПП Східний масив не зберігає дані, але використовує cookies щоб працювати правильно Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання порталом цих файлів.
Детальніше