ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ

Виконання поточного ремонту житлових будинків, місць загального користування.

Поточний ремонт сходових кліток

Приватне підприємство "Східний масив" та його дочірні підприємства продовжують виконувати роботи з поточного ремонту місць загального користування багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні. Перелік необхідних робіт узгоджується з співвласниками багатоквартирного будинку або уповноваженою особою. Фотогалерею робіт ремонту місць загального користування можна переглянути ТУТ.

19 серпня 2022 р

Карта капітального ремонту

Щороку з міського бюджету виділяють мільйони гривень на капітальний ремонт житлових будинків і соціальних закладів: утеплення будинків, встановлення нових дитячих майданчиків, де бавиться ваша дитина, або заміна інженерних мереж. Всі ці роботи виконуються за кошти міського бюджету. Саме для того, щоб кожен українець зміг легко контролювати виділені кошти та виконання капітального ремонту, створена КАРТА РЕМОНТІВ.

19 серпня 2022 р

До відома співвласників будинків!

В зв'язку з тим, що тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової територій, затверджений у 2017 році, є збитковим, оскільки за період 2017-2020 року відповідно до Закону України «Державний бюджет» зросла мінімальна заробітна плата та єдиний соціальний внесок на – 147,59%, вартість електроенергії на – 89,9%, вартість матеріальних ресурсів на – 30%, вартість послуг з дератизації на – 46,1% а, співвласники житлових будинків, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не обрали управителя та не визначити його повноваження щодо управління багатоквартирним будинком, не погодили перелік та розмір витрат на управління багатоквартирним будинком, приватне підприємство "Східний масив та його дочірні підприємства вимушені призупинити проведення ремонту сходових кліток до погодження нової ціни на управління будинком.

08 січня 2020 р
Файли Cookie
Сайт ПП Східний масив не зберігає дані, але використовує cookies щоб працювати правильно Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання порталом цих файлів.
Детальніше