УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ

Послуги з управління багатоквартирними будинками

01.05.2019 року вступив  в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги».

Постановою КМУ №712 від 05.09.2018 року, затверджений Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Для укладення такого договору, відповідно до ст. 10 ЗУ «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», співвласникам необхідно прийняти на зборах рішення щодо управління багатоквартирним будинком.

Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 75 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

У багатоквартирних будинках, де не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не визначено управителя, відповідно до ч.5 ст. 13 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", виконавчий орган місцевої ради зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс у тримісячний строк з дня отримання протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку із проханням призначити управителя.

Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об’єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Для отримання послуги з управління багатоквартирного будинку, співвласники будинку у визначені законом строки, повинні провести збори співвласників багатоквартирного будинку, та прийняти рішення з наступних питань :НАС ВИЗНАЛИ УПРАВИТЕЛЕМ

Згідно з вимогами нового законодавства (Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку") співвласники будинків визнали управителем приватне підприємство "Східний масив"

вул. Вояків "дивізії Галичина",26


Файли Cookie
Сайт ПП Східний масив не зберігає дані, але використовує cookies щоб працювати правильно Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання порталом цих файлів.
Детальніше