Виконавчий комітет закликає тернополян долучитися до двомісячника благоустрою

Традиційно, з 1997 року, навесні в нашому місті з 2 квітня до 31 травня проводиться двомісячник благоустрою.

Рішенням виконавчого комітету від 14.03.2012р. №394 «Про проведення двомісячника благоустрою та Дня довкілля» затверджено заходи комплексного благоустрою та склад координаційної групи.

Головною метою проведення двомісячника є організація здійснення силами широких верств населення, суб’єктами господарювання усіх форм власності, комунальними службами міста широкого комплексу заходів, спрямованих на поліпшення благоустрою міста, озеленення та покращення стану довкілля.

У ході проведення даного заходу планується провести 6 квітня цього року загальноміську толоку та 21 квітня День довкілля.

Вказаними заходами передбачено:

  • очищення прибудинкових територій і шляхово-дорожньої мережі;
  • ремонт і фарбування обладнання дитячих, спортивних та господарських майданчиків, куточків відпочинку;
  • впорядкування майданчиків розміщення контейнерів для збору муніципальних відходів;
  • замощення розкопок;
  • очищення горищ та підвалів житлових будинків ;
  • ремонт зелених насаджень та озеленення місць загального користування, тощо.

По завершенні двомісячника благоустрою планується відзначити організації, підприємства, установи та суб’єктів господарювання, які з відповідальністю віднесуться до виконання заходів з підвищення рівня благоустрою території міста.
Звертаємось до керівників підприємств та організацій, суб’єктів господарювання та усіх тернополян з проханням навести порядок у власній домівці.
Тільки спільними зусиллями, забезпечивши партнерство влади та громади, ми зможемо зберегти належний благоустрій м. Тернополя.

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради