Тернопіль готовий до різких морозів

Міський голова Тернополі Сергій Надал підписав розпорядження про забезпечення життєдіяльності міста та вжиття заходів протидії можливим наслідкам різкого пониження температури. Згідно документа у місті заплановано провести заходи запобігання негативним наслідкам у сильні морози: Встановити цілодобове чергування заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології доручили забезпечити цілодобове чергування відповідальних працівників підприємств житлово-комунального господарства та безперебійну роботу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», КП «Тернопільводоканал», КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» в умовах низьких температур, створити в підпорядкованих підприємствах аварійний запас матеріалів на виконання ремонтних робіт та організацію роботи техніки, провести позачерговий огляд житлового фонду на предмет утеплення місць загального користування будинків та вжити невідкладних заходів з недопущення аварійних ситуацій на внутрібудинкових мережах. Також подбають про стан утримання будинків та прибудинкових територій, очищення від снігу прилеглих територій та ліквідацію наслідків можливих аварійних ситуацій.
Керівники підприємств житлово-комунального господарства нестимуть персональну відповідальність за попередження аварійних та надзвичайних ситуацій.
Відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення і лікувально-профілактичні заклади міста щоденно інформуватимуть населення про випадки переохолодження громадян та обмороження. На них покладено ряд завдань: забезпечити безперебійну роботу бригад швидкої допомоги в умовах низьких температур, підготовка палат для лікування обморожених громадян в лікувально-профілактичних закладах міста, забезпечення оптимального температурного режиму в приміщеннях лікувально-профілактичних закладів, резервні джерела живлення та запаси медикаментів.
Крім того, серед населення міста проведуть роз’яснення про перші ознаки проявів та профілактику переохолодження.
В умовах різкого похолодання забезпечать оптимальний температурний режим відповідно до вимог санітарних норм у школах та цілодобове обслуговування інженерних мереж закладів освіти.
При пониженні денної температури повітря нижче 20ºС відповідно до чинного законодавства навчання в навчальних закладах міста припинять.
Крім того, у морози дано розпорядження забезпечити безперебійну роботу КП «Тернопільелектротранс» та автоперевізників на маршрутній мережі міста, торгівлю продуктами харчування та товарами першої необхідності, подачу газу споживачам міста, особливо котельням та населенню, електроенергії споживачам.
Управління надзвичайних ситуацій цілодобово збиратиме інформацію про аварійні ситуації та оперативно доводитиме її до аварійних служб. Тернопільському міському відділу УМВС України в Тернопільській області під час проведення інструктажів з працівниками патрульно-постової служби рекомендовано звернути увагу на дії при виявлені обморожених осіб серед мешканців міста. Тернопільському міському відділу УМНС України в Тернопільській області дано завдання забезпечити роботу пункту обігріву на території КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя».
Інформацію про стан систем життєзабезпечення міському голові щоденно подаватиме керівник міського штабу з контролю за станом проходження опалювального періоду Владислав Стемковський.
Тернопільська міська рада
Файли Cookie
Сайт ПП Східний масив не зберігає дані, але використовує cookies щоб працювати правильно Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання порталом цих файлів.
Детальніше