Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію (від 7 червня 2017 р. № 406)
13.03.2018
За совісну працю дякують працівниці ПП “Східний масив” Іванні Кархут
14.03.2018

“Законодавчі новели реформи ЖКГ” (м.Львів)

2 березня 2018 року у місті Львові відбувся четвертий регіональний практичний семінар на тему: “Законодавчі новели реформи ЖКГ”.

Організаторами семінару виступили: Центр бізнес-освіти в будівництві та ЖКГ за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Комітету з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства при ТПП України.

Метою серії практичних семінарів є: створення раціональної дискусії між представниками влади, утримуючих та управляючих житловим фондом компаний і тепло-, водопостачальних підприємств, в ході якої спікерами роз’яснюються окремі положення законодавства та проектів нормативно-правових актів реформування житлово-комунального господарства і механізмів енергозбереження.

В ході семінару було розглянуто основні аспекти нової редакції Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, проекти підзаконних НПА, нормативно-правове забезпечення роботи Фонду енергоефективності, етапи реформування сфери теплопостачання, нормативно-правове забезпечення якості водопостачання та водовідведення, а також питання щодо діяльності управителів.

Протягом дня учасникам семінару про нововведення та особливості реформування сфери житлово-комунального господарства розповідали, провідні фахівці Мінрегіону Світлана Потапенко та Тетяна Медвідь, а також експерти Громадської ради при Мінрегіоні: Валерій Ковалюк і Павло Міхайліді.