За совісну працю дякують працівниці ПП “Східний масив” Іванні Кархут

Слова вдячності на адресу працівників ПП “Східний масив” надіслали жителі будинку № 76, що на проспекті Степана Бандери.
“Шановні працівники ЖЕКу № 2 (ПП “Східний масив” – авт.)

Ми, жильці будинку 76, що по вулиці Бандери, вітаємо вас з професійним святом – Днем комунальника. Бажаємо вам всього найкращого – щастя, здоров’я, великих успіхів у роботі.

При нагоді хочемо відмітити роботу нашої прибиральниці – Кархут Іванни. Ми задоволені її роботою. Вона надзвичайно чесна і сумлінна працівниця. Працює старанно, строго по графіку. Цілу зиму вона чисила тротуари від снігу, а небезпечні місця посипала піском. Жодного папірця не обмине, прибирає чисто і сумлінно. Під’їзди миє порошком, знімає павутиння, навіть двері знадвору миє. Любо спостергіти за її роботою. Ми звертаємося до вас з проханням, відзначити Кархут Іванну, як одну з кращих”.

Нам завжди надзвичайно приємно отримувати листи такого змісту, тому щиро дякуємо усім, зокрема активним мешканцям за те, що знайшли хвилину для того, аби висловити свою вдячність.

 

Файли Cookie
Сайт ПП Східний масив не зберігає дані, але використовує cookies щоб працювати правильно Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання порталом цих файлів.
Детальніше