Передача багатоквартирного будинку з балансу на баланс не говорить про його відчуження на користь ОСББ
12.08.2018
Для отримання субсидії декларувати необхідно доходи всіх членів сім’ї
10.09.2018

Як вибрати меблі для кухні

Кухня є найпопулярнішим місцем всіх членів сім’ї. На кухні можна не тільки приготувати і поїсти їжу, а й усамітнитися з книжкою в руках або почаювати з подружкою. Виходячи зі своєї багатофункціональності, кухня повинна виглядати ідеально, її інтер’єр повинен підвищувати настрій і уособлювати відмінний смак і стиль господині. Затишок на кухні – це не тільки якісний ремонт, але і правильно обрана і розставлені меблі. При виборі меблів ми керуємося двома критеріями: хороша якість і доступні ціни. На ці критерії впливає матеріал, з якого виготовлені меблі.

Найякісніша меблі виготовлені з дерева. Найбільшою популярністю користується кухонні меблі з ДСП і МДФ. Древесностругана плита (ДСП) виготовляється з тирси шляхом пресування. У її виробництві як клейової основи застосовуються формальдегідні смоли, які надають шкідливий вплив на організм. При виробництві МДФ використовується екологічно чиста сировина. У перекладі з англійської МДФ означає «деревоволокнистих плит середньої щільності». Плита МДФ виготовляється з деревної стружки, яка спресовується під дією тиску і високої температури. Склеює компонентом є лігнін. Це натуральна речовина виділяється з деревних волокон, тому воно не шкодить здоров’ю.

Плита з МДФ стійка до атмосферних впливів і вогню, її експлуатаційні якості перевищують меблі з дерева. Багатьом покупцям не доводилося чути про меблі з мультиплексу. Зовні меблі з цієї сировини сильно нагадує дерев’яну. По суті, мультиплекс – це матеріал, що складається зі смуг дерева різних порід. Склеює матеріал підсилює міцність мультиплексу. Меблі з цього матеріалу не боїться вологи і стійка до будь-яких механічних впливів і деформацій, що дає їй перевагу перед меблями з дорогого дерева, МДФ або ДСП.

Важливе значення має меблева фурнітура. Петлі, шпінгалети і замочні механізми повинні бути якісними, щоб відкривання, фіксація і замикання дверцят не викликало роздратування. Стільниця повинна володіти високими експлуатаційними якостями, а також поєднуватися з фасадом меблів. Стільницю можна вибрати з натурального матеріалу, але деякі синтетичні по зносостійкості та опірності не поступаються натуральним.