Всім відомо, що вода є основою життя для всіх організмів. Тому від її якості залежить багато чого.
Більшість мегаполісів і великих промислових міст гостро відчувають проблему питної води. Очисні споруди не можуть повністю впоратися з навантаженням, до того ж, більшість трубопровідних комунікацій давно застаріли і вимагають термінової заміни. У таких умовах самостійне доочищення води стає просто необхідністю і, зрозуміло, постає питання про покупку системи очищення води.
Вибір фільтру для очищення води – завдання не з легких. Встановлення будь-якого першого пристрою, що сподобався, на жаль, може не вирішити вашу проблему. Тут потрібний індивідуальний підхід. Для того, щоб очистити воду необхідно враховувати всі нюанси цього процесу.
Оскільки вибрати фільтр для води самостійно досить складно, треба знати певні особливості цих пристроїв. У результаті підвищеного попиту на це устаткування, на ринку регулярно з’являються нові моделі і можна легко розгубитися у їх різноманітності.
Вибір фільтру для води залежить в першу чергу від того, для яких цілей і яка вода вам потрібна. Визначившись з цим, вам буде значно легше підібрати собі відповідне водоочисне обладнання.
Основні види фільтрів для очищення води
Для більшої впевненості у правильності вибору додамо декілька порад та рекомендацій.
Пам’ятайте, практично всі системи, від «глечиків» і до систем з осмосом видаляють хлор та його сполуки – «невід’ємну частку» міської води.
Подивіться як виглядає ваш чайник зсередини. Якщо стінки рясно вкриті накипом або в чашці з приготовленою кавою чи чаєм є кольорова плівка – вибирайте системи, або змінні елементи, що містять компоненти для пом’якшення води. Вони містять наповнювачі, що видаляють з води кальцій і магній, які окрім накипу в чайнику також дають непоганий «накип» і вашому організму в цілому, а ниркам зокрема.
Наберіть у скляний посуд води з під крану і дайте їй постояти декілька днів. Якщо з’явився зелений осад – у воді багато «живності». Вибирайте фільтри чи змінні елементи з бактерицидними добавками або добавками срібла. Такі фільтри додатково знезаражують воду і знищують присутні у воді мікроорганізми.
Якщо ви робите запас води чи просто у спеку зберігаєте її у холодильнику, намагайтеся уникати пластикової, одноразової тари. Ідеально зберігати воду у глиняному або скляному посуді. Також підійде емальований посуд або з нержавіючої сталі.
Не забувайте про заміну картриджів і фільтрів. Тільки правильна, планова заміна фільтруючих елементів гарантує якісну роботу систем очищення води.
Якщо ви плануєте бути відсутніми більше двох тижнів – по можливості злийте воду з корпусів фільтрів і накопичувальних ємностей. Якщо дана операція викликає у вас проблеми – не полінуйтеся викликати фахівця ПП “Східний масив”. Чиста вода в системі, що не експлуатується – ідеальне середовище для розмноження різної «флори і фауни», яка в свою чергу скорочує ресурс фільтруючих елементів при тривалому простої системи.
Якщо обрана вами система і змінні елементи мають більший ресурс, ніж ви фактично споживаєте – все одно міняйте картриджі чи фільтри через вказаний у інструкції період часу.