Як вибрати лінолеум

Лінолеум – це підлогове покриття, яке є найкращим за показником ціна – якість.
Ми ж розповімо вам, як вибрати лінолеум і не зробити при цьому промахи.

Переваги лінолеуму
Переваги лінолеуму полягає в його структурі, експлуатаційних властивостях,
різноманітті колірних відтінків і маленькою ціною. Завдяки власним характеристикам ці покриття характеризуються м’якістю і віддачею, що відрізняє їх від інших матерій.

Крім того, покриття з ПВХ дуже міцні, не схильні до руйнування, і тріщин , як, наприклад, кераміка і поверхні з дерева.
Щільність лінолеуму починається від 0,8 міліметрів, і може досягати 4-х. Це дає можливість робити укладку на всяку поверхню.
Якщо підлога, на який Ви бажаєте постелити лінолеум, має яскраво вираженими дефектами, то краще скористатися лінолеумом з щільністю не менше 2.5 міліметрів.

Також рекомендується звернути увагу на якість і щільність підстави лінолеуму , оскільки, саме вона служить для рівняння статей.
Так для складних підлог обов’язковим є використання лінолеуму на ПВХ основі.
Якщо ж підлога вже вирівняний, то можна постелити тоненький, і не дорогий лінолеум.

На будь-якому типі лінолеуму існує спеціальний верхній шар захисту, який не піддається деформації протягом досить тривалого періоду часу і служить для підвищення міцності покриттів.
Якщо Ви збираєтеся постелити ПВХ покриття в приміщення з великою відвідуваністю, і великою ймовірністю механізованих навантажень, то слід звернути увагу на щільність захисного шару, чим вона більша, тим відповідно прослужить більше.

Як вибрати лінолеум в прихожки, коридор або кухню?
Для цих місць в будинку, як для місць з великою відвідуваністю, краще
постелити лінолеум щільністю не менше 3-х міліметрів.

Слід зазначити, що товщина верхнього захисного шару, повинна бути не менше 0,25 міліметрів.
Перед тим, як придбати лінолеум, важливо оцінити якість поверхні, на яку ви хочете постелити його.
Чим правильніше поверхню, тим тонше буде підстава покриття. Кращим варіантом для таких приміщень буде лінолеум побутового типу,
на пінної основі. Також можна скористатися більш дорогим комерційним лінолеумом, який має відмінності своєю підвищеною міцністю.

Як вибрати лінолеум в зал?
Ця кімната з середньою відвідуваністю. Кращим варіантом вважається лінолеум щільністю приблизно 1,5 міліметра. Щільність верхнього захисного шару варіюється від 0,15 до 0,2 міліметрів. Простіше кажучи, в залі невелика ймовірність механізованих ушкоджень, тому крім лінолеуму на пінної основі не варто боятися стелити дешевий побутовий лінолеум.

Як вибрати лінолеум в спальню?
У спальні, як у приміщення зі зниженою відвідуваністю можна покласти тоненький лінолеум. Щільністю він може бути від 1,2 до 1,5 міліметрів. Кращим варіантом буде лінолеум побутового типу на пінної основі верхнім захисним шаром від 0,15 до 0,2 міліметрів.

Як вибрати лінолеум в дитячу?
Для цієї кімнати, відмінним варіантом буде лінолеум щільністю 3 міліметри. В іншій ситуації вам доведеться знову стелити покриття для підлоги часто, так як кімната для дітей відноситься до категорії приміщень з середньою відвідуваністю і підвищеною вірогідністю механізованих ушкоджень. Тому в цю кімнату рекомендується стелити лінолеум побутового типу на пінної основі, або комерційний лінолеум із захисним шаром від 0,25 міліметрів.
Як вибрати лінолеум в офіси, на сходи і в громадські приміщення?
Для цих приміщень, рекомендується використовувати професійний комерційний лінолеум з дуже щільним захисним шаром. Причому, чим більше відвідуваність, тим більше повинна бути щільність статі.

http://lifetips.org.ua
Файли Cookie
Сайт ПП Східний масив не зберігає дані, але використовує cookies щоб працювати правильно Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання порталом цих файлів.
Детальніше